P.W Roltex Sp. z o. o.
NEWSLETTER
o promocjach i nowosciach

Aktualności

14.06.2014r. w Sulechowie nasza firma świętowała 20-lecie swojej działalności.

Z okazji jubileuszu, zaproszeni goście, mieli okazję zwiedzić zakład produkcyjny oraz zapoznać się z możliwościami posiadanych przez nas maszyn. Każdy mógł również z bliska przyjrzeć się produktom, które stanowią niezbędne wyposażenie każdego magazynu, każdej hali produkcyjnej itp. Nie zabrakło okazji do wymiany doświadczeń, a przybyli goście mogli być obecni na grillowaniu w nietypowej scenerii.

Druga część odbyła się w Domu Kultury w Sulechowie, gdzie zaprezentowany został film prezentujący rozwój i osiągnięcia firmy. Następnie głos zabrał prezes firmy Pan Krzysztof Koniuszy, który przedstawił kluczowe momenty w historii firmy oraz wyjaśnił jak wiele zmieniło się przez te wszystkie lata.

Firma również mocno związana jest ze swoim otoczeniem poza biznesowym i w związku z tym dziewczynki z UKS Jedynka Sulechów zaprezentowały pokaz akrobatyczny, który wywołał niemały podziw wśród publiczności.

Następnie przyszła kolej na wręczenie nagród i podziękowań, ale zanim to nastąpiło zaprezentowana została statuetka, która zaprojektowana i wykonana została przez pracowników firmy. Dodatkowo każda z wyróżnionych osób otrzymała specjalny medal również wykonany przy pomocy posiadanych przez firmę maszyn.

Po wystąpieniu zaproszonych gości miała kolejna niespodzianka. Zaprezentowana została nowo zbudowana drużyna MLKS Roltex Zawisza Sulechów, która w nowym sezonie będzie walczyć będzie o najwyższe cele w I lidze.

Na zakończenie pobyt na jubileuszu umiliła wszystkim Halina Frąckowiak, której niezapomniane przeboje śpiewane były również przez wielu gości.

Na koniec zapowiadamy, że jesteśmy gotowi podjąć następne wyzwania i przez kolejne lata będziemy pracować nad dalszym rozwojem firmy.

Copyright © Roltex  |  Design by: IntSpace