Roltex
NEWSLETTER
o promocjach i nowosciach

Spawanie TIG, MIG, MAG.

Nasza firma może zaproponować Klientom z Poznania profesjonalne spawanie stali nierdzewnych oraz węglowych, a także aluminium. Proces ten wykonujemy przy wykorzystaniu trzech różnych metod w zależności od materiałów, które zostaną mu poddane. Dbamy o to by spoina, którą uzyskujemy była jak najwyższej jakości, a także cechowała się czystością.

Usługa ta znajduje zastosowanie między innymi w pracach montażowych oraz liniach technologicznych, a także w przemyśle chemicznych, motoryzacyjnym, lotniczym oraz spożywczym.

Oferowane metody:

  • MIG (Metal Inert Gas) - jest to spawanie oraz naprawa przy użyciu osłony gazu obojętnego chemicznie (jak, np. argon czy hel). Metoda łączenia MIG jest bardzo uniwersalna, gdyż zastosować ją można do wielu rodzajów metali. Spoiny, które uzyskujemy przy jej użyciu cechują się wysoką jakością, a koszt usługi jest stosunkowo niski. Ten rodzaj łączenia znajduje zastosowanie przy łączeniu metali nieżelaznych oraz ich stopów.

  • MAG (Metal Active Gas) - tu stosowana jest osłona gazu aktywnego chemicznie z dodatkiem obojętnego. Spawanie MAG może być wysoce zautomatyzowane i zmechanizowane, a dzięki naszym umiejętnościom – jakość spoin jest bardzo dobra. Zazwyczaj ta metoda wykorzystywana jest w gałęziach przemysłu, w których istnieje potrzeba łączenia stali niestopowych, a także nisko- i wysokostopowych oraz konstrukcyjnych.

  • TIG (Tungsten Inert Gas) - jest to bardzo uniwersalna metoda, która pozwala na spawanie niemalże każdego rodzaju metali i stopów. Pozwala na łączeni cienkich blach, a uzyskana spoina jest czysta oraz wytrzymała. Podczas wykonywania pracy ciekłe metale nie rozpryskują się, a osoba odpowiedzialna za jej wykonanie może bez problemu kontrolować ilość wytwarzanego ciepła oraz dodatkowego materiału.


DANE KONTAKTOWE

Sulechów
tel/fax: 68 385 57 66
uslugi@roltex.com.pl

Copyright © Roltex  |  Design by: IntSpace