P.W Roltex Sp. z o. o.
NEWSLETTER
o promocjach i nowosciach

Regały magazynowe

Od wielu lat produkujemy doskonałej jakości regały magazynowe. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie i zaawansowane możliwości techniczne, pozwalające nam na oferowanie najwyższej klasy produktów. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje różne typy tych produktów, między innymi paletowe, półkowe, wspornikowe, pojemnikowe, a także wjezdne. Zapewniamy możliwość dostosowania wymiarów produktu do indywidualnego zapotrzebowania i wymogów każdego klienta. Oferujemy także profesjonalny montaż dostarczonych towarów. To wszystko uzupełnione o atrakcyjny cennik powoduje, że udaje nam się satysfakcjonować najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się poszczególnym z proponowanych przez nas grup produktów, a także do kontaktu mailowego, telefonicznego, bądź osobistego w naszej siedzibie w Sulechowie lub w oddziałach handlowych w Poznaniu i Koninie.

    Oferujemy następujące regały:

Lekkie RR

­
Uniwersalne, metalowe, przeznaczone do składowania niedużych materiałów. Łatwy montaż beż użycia żadnych śrub oraz narzędzi.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Wspornikowe RW

­
Przeznaczone np. do składowania długich materiałów i produktów typu: rury, belki, drewno, bramy itp. Produkujemy je w wersji jednostronnej i dwustronnej.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Paletowe

­
To rozwiązanie przeznaczone do składowania towarów umieszczonych na paletach. Zapewniają optymalizację wykorzystania powierzchni magazynowej. Jest to bardzo popularne rozwiązanie stosowane przy składowaniu materiałów i produktów.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Półkowe RPP i podesty

­
Uniwersalne rozwiązanie służące składowaniu wielu produktów, od drobnych elementów, poprzez kartony i paczki, a kończąc na paletach. Oferujemy możliwość budowy zintegrowanych pomostów i schodów, w celu efektywniejszego wykorzystania powierzchni magazynowej.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Wjezdne

­
Rozwiązanie to służy maksymalnemu wykorzystaniu powierzchni magazynowej, dzięki wyeliminowaniu korytarzy między regałami. Idealne rozwiązanie do składowania towarów jednorodnych, wymagających okresowego przechowywania lub produktów słabo rotujących.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Pojemnikowe

­
Idealane rozwiązanie do składowania drobnych elementów takich jak śruby, podkładki itp. Oferujemy modele wolnostojące lub na kołach, a kilka rozmiarów pojemników zapewnia optymalne dostosowanie się do Państwa potrzeb.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Specjalne

­


Siedziba P.W Roltex Sp. z o. o.
ul. Rozwojowa 3
66-100 Brzezie k/Sulechowa
Kom. 607 961 400

Oddział Poznań
ul. Dziadoszańska 10
61-248 Poznań
Kom. 693 298 400

Oddział Konin
Młynki Kraśnickie 5
62-590 Golina
Kom. 607 960 070

DANE KONTAKTOWE

Sulechów
tel/fax: 68 385 57 66
sprzedaz@roltex.com.pl

Konin
kom: 607 960 070
konin@roltex.com.pl

Copyright © Roltex  |  Design by: IntSpace