P.W Roltex Sp. z o. o.
NEWSLETTER
o promocjach i nowosciach

Przeciągarki / wciągarki

Produkty firmy

Przeciągarki.

­
Proste i łatwe w użyciu urządzenia służące do przesuwania towarów w pionie i poziomie. Dzięki zastosowaniu dwóch szczęk działają za podobnej zasadzie jak ciągnięcie liny obiema rękami. Urządzenie przystosowane do każdej długości liny.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Wciągarki łańcuchowe.

­
Zapewniają wszechstronne możliwości użytkowania. Przystosowane do różnych grubości łańcucha zabezpieczony przed korozja. Obrotowy hak 360st. Wytrzymałość testowana z obciążeniem 150% poziomu maksymalnego.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Wciągarki linowe elektryczne serii TR.

­
Ergonomiczne, wszechstronne i uniwersalne wciągarki linowe o szerokim zakresie udźwigu. Wciągarki te zapewniają dużą wydajność pracy, zachowując przy tym prostotę w obsłudze. Wszystkie wciągraki posiadają zabezpieczenia w postaci ograniczników oraz hamulca.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Wciągraki łańcuchowe ręczne/elektryczne serii TE.

­
Urządzenia te zapewniają dużą wydajność pracy dzięki zastosowaniu silników elektrycznych. Trwałość oraz niezawodność gwarantują podzespoły firmy "Schneider" użyte do ich produkcji. Wciągarki przystosowane są do różnych rozmiarów łańcucha, dodatkowym atutem jest bezpiecznik bezpieczeństwa umiejscowiony na "pilocie".

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Klamry / wózki do wciągarek.

­
Specjalne dodatkowe przyrządy do wciągarek pomagają w zamocowaniu urządzenia do belki nośnej. Posiadana przez nas szerokość tego typu asortymentu zapewnia możliwość znalezienia przyrządu pozwalającego spełnić Państwa oczekiwania. W ofercie dostępne są klamry mocujące wciągarkę w jednym położeniu oraz wózki pozwalające na manipulację urządzenia w poziomie.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

DANE KONTAKTOWE

Poznań
tel/fax: 61 872 09 91
poznan@roltex.com.pl

Konin
kom: 607 960 070
konin@roltex.com.pl

Copyright © Roltex  |  Design by: IntSpace