P.W Roltex Sp. z o. o.
NEWSLETTER
o promocjach i nowosciach

Przeciągarki / wciągarki

Produkty firmy

Jednym ze sprzętów niezbędnych do pracy w magazynach są wciągarki łańcuchowe lub elektryczne oraz przeciągarki. Bez ich użycia przesuwanie ciężkich czy wielkogabarytowych towarów w pionie lub poziomie często byłoby po prostu niemożliwe. W asortymencie firmy Roltex przygotowaliśmy ofertę na starannie wyselekcjonowane, solidne urządzenia, dzięki którym praca w Państwa przedsiębiorstwie będzie jeszcze bardziej wydajna.

Proponujemy przeciągarki kompaktowe, które mogą pracować z każdą długością liny i na wszystkich płaszczyznach – w pionie i poziomie. Proponujemy lekkie i kompaktowe modele z serii Tirfor 500 o intuicyjnej obsłudze oraz idealne do ciężkich ładunków wersje Tirfor TU.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wszechstronne wciągarki łańcuchowe, przystosowane do pracy z łańcuchami o różnej grubości, o udźwigu (w najbardziej zaawansowanych modelach) do nawet 20 000 kilogramów. Polecamy także urządzenia linowe elektryczne z serii TR, które zagwarantują dużą wydajność pracy, a przy tym bezpieczeństwo – posiadają ograniczniki oraz hamulce. Dysponujemy również modelami ręcznymi.

Przeciągarki.

­
Proste i łatwe w użyciu urządzenia służące do przesuwania towarów w pionie i poziomie. Dzięki zastosowaniu dwóch szczęk działają za podobnej zasadzie jak ciągnięcie liny obiema rękami. Urządzenie przystosowane do każdej długości liny.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Wciągarki łańcuchowe.

­
Zapewniają wszechstronne możliwości użytkowania. Przystosowane do różnych grubości łańcucha zabezpieczony przed korozja. Obrotowy hak 360st. Wytrzymałość testowana z obciążeniem 150% poziomu maksymalnego.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Wciągarki linowe elektryczne serii TR.

­
Ergonomiczne, wszechstronne i uniwersalne wciągarki linowe o szerokim zakresie udźwigu. Wciągarki te zapewniają dużą wydajność pracy, zachowując przy tym prostotę w obsłudze. Wszystkie wciągraki posiadają zabezpieczenia w postaci ograniczników oraz hamulca.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Wciągraki łańcuchowe ręczne/elektryczne serii TE.

­
Urządzenia te zapewniają dużą wydajność pracy dzięki zastosowaniu silników elektrycznych. Trwałość oraz niezawodność gwarantują podzespoły firmy "Schneider" użyte do ich produkcji. Wciągarki przystosowane są do różnych rozmiarów łańcucha, dodatkowym atutem jest bezpiecznik bezpieczeństwa umiejscowiony na "pilocie".

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »

Klamry / wózki do wciągarek.

­
Specjalne dodatkowe przyrządy do wciągarek pomagają w zamocowaniu urządzenia do belki nośnej. Posiadana przez nas szerokość tego typu asortymentu zapewnia możliwość znalezienia przyrządu pozwalającego spełnić Państwa oczekiwania. W ofercie dostępne są klamry mocujące wciągarkę w jednym położeniu oraz wózki pozwalające na manipulację urządzenia w poziomie.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji »


Siedziba P.W Roltex Sp. z o. o.
ul. Rozwojowa 3
66-100 Brzezie k/Sulechowa
Kom. 607 961 400

Oddział Poznań
ul. Dziadoszańska 10
61-248 Poznań
Kom. 693 298 400

Oddział Konin
Młynki Kraśnickie 5
62-590 Golina
Kom. 607 960 070

DANE KONTAKTOWE

Sulechów
tel/fax: 68 385 57 66
sprzedaz@roltex.com.pl

Konin
kom: 607 960 070
konin@roltex.com.pl

Copyright © Roltex  |  Design by: IntSpace