P.W Roltex Sp. z o. o.
NEWSLETTER
o promocjach i nowosciach

Wózki magazynowe, paleciaki

Jedną z szerokich grup produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo ROLTEX są wysokiej klasy wózki magazynowe do przewozu palet – tzw. paleciaki. Proponowane przez nas rozwiążania doskonale sprawdzają się w bardzo zróżnicowanych, nawet tzw. agresywnych warunkach. Mogą one być wykonane na indywidualne zlecenie, według szczegółowych wytycznych klienta. Zamawiane palecieki mogą np. posiadać zmieniony rozstaw wideł, bądź dowolny inny element. Gorąco zachęcamy Państwa do szczegółowego przyjrzenia się zgromadzonym na naszej stronie propozycjom. Jeśli tym, czego szukacie są starannie wykonane, solidne wózki paletowe, które będą Wam służyć przez wiele lat, nasze produkty nie zawiodą Waszych oczekiwań. Jeżeli chcielibyście Państwo zadać nam jakiekolwiek pytanie, bądź poradzić się w kwestii doboru optymalnego sprzętu, zapraszamy do kontaktu bądź osobistych odwiedzin w jednej z naszych siedzib w Poznaniu, Koninie i Sulechowie.

    Oferujemy następujące wózki paletowe:

Ręczne wózki paletowe do 3000 kg.
­
Paleciaki do 3000kg
Wózek paletowy (paleciak) to najpopularniejszy wózek w magazynach, halach, sklepach itp. Przydatny na samochodach ciężarowych. W ofercie posiadamy wiele wózków różniących się długością i szerokością wideł, rolkami, udźwigiem itp. Jednoczęściowa pompa i wzmocniony dyszel zwiększają trwałość oraz niezawodność. Zabezpieczenie przed wyciekami oleju.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji Ÿ

Ręczne wózki paletowe nierdzewne kwasoodporne / ocynkowany / 2000 kg.
­
Wózki paletowe nierdzewne, kwasoodporne do 2000kg
Wózki bardzo dobrze przystosowane do pracy w wilgotnych i korozyjnych warunkach np. w przemyśle mięsnym, rybnym itp. Wózek ze stali ocynkowanej jest "niskobudżetową" alternatywą dla wózka ze stali nierdzewnej. Cynkowanie ogniowe elementów wózka zapewnia lepsze zabezpieczenie antykorozyjne w przypadku drobnych uszkodzeń mechanicznych.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji Ÿ

Ręczny wózek paletowy niskoprofilowy 2000 kg.
­
Wózki paletowe nieskoprofilowe
Niskoprofilowy wózek paletowy o wysokości wideł w stanie opuszczonym 55, (51) mm służy do transportu wewnętrznego palet o dodatkowo obniżonej wysokości.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji Ÿ

Ręczny wózek paletowy z wagą elektroniczną 2000 kg.
­
Wózki magazynowe z wagą elektroniczną
Ręczny wózek paletowy z wagą służy dla wielu różnych zastosowań. Funkcja ważenia stacjonarnego jak i również podczas transportu. Urządzenie może pełnić funkcje zwykłego wózka paletowego. Wózek o wszechstronnym zastosowaniu umożliwia usprawnienie i skrócenie czasu pracy.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji Ÿ

Wózki paletowe nożycowe (ręczne i elektryczne) do 1500 kg.
­
Wózki magazynowe nożycowe
Wózki nożycowe stanowią połączenie trzech urządzeń: wózka paletowego, wózka roboczego oraz stołu podnośnego. Cechy te sprawiają, że wózki nożycowe mają wszechstronne zastosowanie w różnego rodzaju pracach magazynowych i transporcie wewnętrznym. Wózki nożycowe wyposażone są w stabilizatory przednie oraz tylne, aktywne powyżej 400 mm.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji Ÿ

Wózki paletowe z napędem elektrycznym do 2000 kg.
­
Wózki paletowe z napędem elektrycznym
Wózki przeznaczone do intensywnej eksploatacji oraz do szybszego wykonywania prac magazynowych. Idealnie sprawdzają się w długich korytarzach magazynu. Wózki posiadają zabezpieczenia przed przyduszeniem do ściany. Elektronika CURTIS. Wielofunkcyjna głowica dyszla. Możliwość wyposażenia w platformę dla operatora.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji Ÿ


Siedziba P.W Roltex Sp. z o. o.
ul. Rozwojowa 3
66-100 Brzezie k/Sulechowa
Kom. 607 961 400

Oddział Poznań
ul. Dziadoszańska 10
61-248 Poznań
Kom. 693 298 400

Oddział Konin
Młynki Kraśnickie 5
62-590 Golina
Kom. 607 960 070

DANE KONTAKTOWE

Sulechów
tel/fax: 68 385 57 66
sprzedaz@roltex.com.pl

Konin
kom: 607 960 070
konin@roltex.com.pl

Copyright © Roltex  |  Design by: IntSpace