P.W Roltex Sp. z o. o.
NEWSLETTER
o promocjach i nowosciach

Zawiesia i odciągi

Zawiesia to element wszechobecny, a zarazem niezastąpiony we wszelkiego typu suwnicach, żurawiach, czy urządzeniach dźwignicowych. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo modele linowe, ale także wężowe, pasowe oraz łańcuchowe. Każdy wariant dostępny jest w szerokiej gamie nośności oraz długości. Produkty mogą być zakończone pętlami, albo hakami. Jeżeli nie uda się Państwu odnaleźć dokładnie takich rozwiązań, jakich potrzebujecie, nic straconego! Z przyjemnością wykonamy je specjalnie na Państwa zamówienie, wg indywidualnych wytycznych.

    Oferujemy następujące zawiesia i odciągi:

Pasowe

­
Przedstawiamy najbardziej popularny model z włókien sztucznych. Podstawowym surowcem do ich produkcji jest taśma poliestrowa, jednakże na Państwa życzenie możemy dostarczyć modele wykonane z poliamidu lub polipropylenu tj. materiałów wyróżniających się wyższą odpornością chemiczną od PES.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji Ÿ

Linowe jednocięgnowe

­
Przedstawiamy Państwu modele linowe wg PN-EN 13414-1, wykonywane z lin o wytrzymałości drutu 1770 N/mm2. Spełniają również wymagania Dyrektywy Maszynowej 98/37/EC.

Oferujemy produkty o wyższych Dopuszczalnych Obciążeniach Roboczych, przy czym zostały one dostosowane do nośności haków 8 klasy stali. Wykonane są w wielu wersjach, w zależności od ich zakończenia..

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji Ÿ

Linowe wielocięgnowe

­
Przedstawiamy Państwu zawiesia wg PN-EN 13414-1, wykonywane z lin o wytrzymałości drutu 1770 N/mm2. Spełniają również wymagania Dyrektywy Maszynowej 98/37/EC.

Oferujemy modele o wyższych Dopuszczalnych Obciążeniach Roboczych, przy czym zostały one dostosowane do nośności haków 8 klasy stali. Wykonane są w wielu wersjach, w zależności od ich zakończenia.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji Ÿ

Łańcuchowe

­
Zastosowanie stali o minimalnej wytrzymałości na rozciąganie 800 MPa spowodowało, że tradycyjnie stosowany łańcuch (klasy N) D=20 mm został zastąpiony łańcuchem o D=10 mm tj. trzykrotnie lżejszym. Są to zawiesia trwałe o szerokiej gamie zastosowań. Ponadto wyposażenie ich w haki skracające zwiększyło ich przydatność przy pracach remontowo-montażowych.

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji Ÿ

Odciągi łańcuchowe

­
Napinacze łańcuchowe (tzw. odciągi łańcuchowe) mają szerokie zastosowanie głownie w transporcie samochodowym i kolejowym - do zabezpieczania w czasie transportu ciężkich maszyn i elementów o dużym tonażu. Standardowa długość: 3,5 m (przy skręconym napinaczu grzechotkowym).

    kliknij, aby uzyskać więcej informacji Ÿ


Siedziba P.W Roltex Sp. z o. o.
ul. Rozwojowa 3
66-100 Brzezie k/Sulechowa
Kom. 607 961 400

Oddział Poznań
ul. Dziadoszańska 10
61-248 Poznań
Kom. 693 298 400

Oddział Konin
Młynki Kraśnickie 5
62-590 Golina
Kom. 607 960 070

DANE KONTAKTOWE

Sulechów
tel/fax: 68 385 57 66
sprzedaz@roltex.com.pl

Konin
kom: 607 960 070
konin@roltex.com.pl

Copyright © Roltex  |  Design by: IntSpace